AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Pohádková Saxána hubne ve skafandru - Novinky ve světě erotiky

Pohádková Saxána hubne ve skafandruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pohádková Saxána hubne ve skafandru
Pohádková Saxána hubne ve skafandru
08.11. 2011
Po Nadě Konvalinkové a Dádě Patrasové začala v hypoxi studiu Snella na pražském Žižkově hubnout zpěvačka a herečka Petra Černocká. Nesmrtelná Saxána z legendární komedie Dívka na koštěti už nelétá na koštěti, ale zbavuje se celulitidy a hubne ve skafandru...
»Jsem teď docela oplácaná, mému muži se to líbí a mě to štve. Moje dcera se mi směje, že jsem přes moje kila jaksi přemrštěná, a přitom za ně tentokrát může. Po létě na chalupě, kdy jsem nechodila cvičit na balony, což považuji za důležité, už kvůli páteři a držení těla, mi navrhla, abychom jely všechny tři i s vnučkou, ještě na Krétu. No a tam mě ještě dorazilo stravování all inclusive. Po návratu jsem okamžitě nasadila své černé období. Aby bylo jasno, mám několik šikovných černých kousků, které bezpečně skrývají větší špíčky a bříško, jednu verzi mám i v exkluzivnější podobě, na jeviště. Jenže, spřátelený fotograf mi nedávno poslal pár fotek z jedné společenské události a já viděla, že ani bezpečnostní, černé sáčko, situaci moc nezachránilo. Tak jsem se rozhodla jednat rychle a na nic nečekat,« přiznala Petra Černocká, která podstupuje zvláštní, a nadmíru pohodlnou, metodu ve skafandru ve studiu Snella. Tak jí držme palce…!
Obrázky ke článku
Pohádková Saxána hubne ve skafandruPohádková Saxána hubne ve skafandruPohádková Saxána hubne ve skafandru
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid