AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Pokuta za hlučný sex - Novinky ve světě erotiky

Pokuta za hlučný sexzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pokuta za hlučný sex
Pokuta za hlučný sex
30.08. 2012
Sex je skvělá věc, ovšem nic se nemá přehánět. Pak se do milostného páru přidá třetí člen – soud. Své o tom ví australský pár Jessica Angelová a Colin MacKenzie byli přímo odsouzeni na základě porušení zákona na ochranu životního prostředí, pod nějž spadá přílišný hluk. Při opakovaném porušování jim může vynést až 4000 dolarů pokuty (asi 82 800 korun).
Po stížnostech na jejich vášnivé a hlučné eskapády musela policie přikročit k radikálnímu kroku - a milenci dostali nejen pokutu, ale i soudní příkaz, který jim nařizuje na následujících 72 hodin zachovat ticho. »Prý jsme překročili hladinu 'hlukového zamoření' do té míry, že nás zadrželi, odvezli z našeho vlastního domu a sdělili nám, že se nesmíme milovat,« řekla šokovaná Angelová. »Je to naprosto přehnané,« dodal MacKenzie. »Dostal jsem pokutu za sex ve svém vlastním domě.« Na druhou stranu se není čemu divit, že jejich hrátky rušily okolí. »Náš průměrný sex trvá obvykle čtyři až sedm hodin průměrně pět nocí v týdnu,« dodal MacKenzie.
Inu, ti dva se hledali, až se našli. Kdo by tiše nezáviděl...?
Diskuze k článku  Pokuta za hlučný sex
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid