AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Poláka okradli před nevěstincem! - Novinky ve světě erotiky

Poláka okradli před nevěstincem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Poláka okradli před nevěstincem!
Poláka okradli před nevěstincem!
01.04. 2010

Polák žijíci v Německu zaparkoval v noci svou dodávku před vyhlášeným nevěstincem v Chebu a když se do vozu vrátil, tak byl vykradený a chyběly v něm věsi za zhruba 650 000 Kč.

V dodávce bylo textilní zboží, obuv a také autonavigace zn. Sony. To všechno si zloději v poklidu odnesli. Policejní zpráva se nezmiňuje o tom, zda se Polák v kritické době zdržoval uvnitř bordelu, ale ani to nevylučuje. Co by taky měl dělat jiného?

Obrázky ke článku
Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!Poláka okradli před nevěstincem!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid