AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex! - Novinky ve světě erotiky

Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!
Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!
03.09. 2010

Policie ve Švýcarsku chce zřídit nové typy parkovišť, která budou ohraničena vysokou zástěnou. Ptáte se proč? Protože to budou místa na parkování pro sex!

V autech na takových parkovištích budou moci lidé bez obav souložit a nebudou se muset bát perzekuce ze strany policistů ani reakcí zvědavých čumilů. Prostitutky totiž jsou často odkázány na obšťastňování pánů přímo za volantem a někteří lidé jsou pak pohoršeni. Nyní to budou mít slečny pro poskytování erotických služeb jednodušší. "Má to pomoci pracovat prostitutkám poněkud diskrétněji," vysvětlil šéf curyšské policie Daniel Leupi.

Obrázky ke článku
Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!Policie chce zřídit speciální parkoviště pro sex!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid