AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Potvrzeno! Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcem - Novinky ve světě erotiky

Potvrzeno! Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Potvrzeno! Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcem
Potvrzeno! Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcem
08.09. 2016
Uhrančivě krásná modelka Tereza Budková se v Čechách moc neohřeje. Převážnou část roku tráví pracovně v Německu, kde fotí kampaně známých značek, a teď to vypadá, že přesměruje svoje pracovní aktivity za svou láskou do Kanady. Již nějaký měsíc se povídá, že se vídá s legendárním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem a včera nám Tereza jejich vztah oficiálně potvrdila.

»Ano, s Ondrou jsme spolu.« potvrdila svůj nový vztah modelka, která se letos na jaře rozešla se svým přítelem po osmi letech. Sama však dlouho nezůstala. Na charitativní akci Jakuba Voráčka se seznámila s Ondřejem Pavelcem a pravděpodobně právě tam přeskočila jiskra.

»Jsem šťastná.« dodává se zářivým úsměvem Tereza. »Byla jsem za Ondrou na dva týdny na návštěvu. Věřím, že můžeme skloubit naše pracovní i soukromé životy. Když se chce, jde všechno,« usmívá se Tereza Budková.

Terezu jsme potkali na pirátské lodi Captain Morgan na pražské náplavce, kam vyrazila se svou maminkou na kapitánskou party.

»Vyvedla jsem mamku ven a každý říká, že je to moje sestra,« říká Tereza. Po mamince zdědila krásný úsměv i postavu a po jejím vzoru se nejspíš nemusí bát stárnutí, s největší pravděpodobností bude vypadat stále mladě jako ona. Nejlepším lékem proti času je láska a tou Tereza nyní jen kvete.

Foto: Captain Morgan
Obrázky ke článku
Potvrzeno! Tereza Budková randí s Ondřejem Pavelcem
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid