AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy! - Novinky ve světě erotiky

Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!
Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!
20.11. 2011
Mobilní operátoři mají v Pákistánu začít blokovat textové zprávy obsahující obscénní výrazy. Nařídil jim to Pákistánský telekomunikační úřad (PTA), který už rozeslal »slovník« nepřípustných slov.
Zákaz je reakcí na stížnosti zákazníků dostávajících urážlivé SMSky, řekl mluvčí úřadu Muhammad Júnis. »Nikdo si nepřeje, aby se něco podobného stalo jeho malé dceři nebo synovi,« dodal v rozhovoru pro list The Guardian. Podle zpravodajského serveru BBC News by měla »cenzura nemravností« začít tento týden.
Na internetu ovšem už nyní koluje nepotvrzená verze seznamu zakázaných slov, která obsahuje stovky výrazů jak v angličtině, tak v urdštině. A jejich škála sahá od těch, které jsou příliš obscénní, aby se daly opakovat, až po poměrně bizarní. »Proč jsou zakázané světlomety?« zeptal se na sociální síti Twitter Sajíd Adnan Júsuf. »Uniká mi snad něco?« A ještě než stihl zákaz vstoupit v platnost, už na internetu koluje nápad, jak ho obejít. V SMSkách prý stačí namísto zakázaného slova napsat jeho číslo na seznamu PTA.
Obrázky ke článku
Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!Pozor: Nepište do SMSek obscénní výrazy!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid