AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Praha bude erotickou metropolí! - Novinky ve světě erotiky

Praha bude erotickou metropolí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Praha bude erotickou metropolí!
Praha bude erotickou metropolí!
11.09. 2012
Praha není jen hlavním městem České republiky – o předposledním listopadovém víkendu se zároveň stane hlavním městem světové erotiky. Ano, čtete správně – chystá se akce, jaká tu ještě nebyla. Erotický Festival 2012 sice navazuje na 16letou tradici Erotických veletrhů, avšak ve zcela nové a dynamické koncepci.

Jedinečná sexy party se bude konat tři dny a tři noci ve všech třech patrech Národního domu na Vinohradech, a to od 22. do 24. listopadu. V průběhu dne budou probíhat akce na podporu prevence proti AIDS a sexuální výchovy mládeže.
Sex pro každého
Ta nejpříjemnější zpráva pro každého milovníka erotiky však je, že žhavého sexu si užije opravdu dosytnosti každý, ať už je zaměřen na jakékoli pohlaví, sexuální praktiku nebo formu. Ten, kdo má rád lehčí erotiku, si přijde na své v podobě soutěží Miss Erotic Festival, Miss Strip či čtvrtečního prologu, který obstará Sexy fashion celebrity show – sexy módní přehlídka za účasti našich předních »missek« a modelek.
Na hlavním pódiu bude probíhat nepřetržitý erotický program, který zpestří světelné molo ve stylu Česko Slovensko má talent a podobných soutěží. Zajímavostí tohoto mola je, že bude zároveň 20metrovým barem. Zde bude sedět porota a v noci se promění právě ve velký bar! Pobaví vás nejen řada erotických čísel, ale i kouzelnická sexy show v provedení Toma Gryfa nebo nejperverznější básnířka v ČR Inge z Hor.
Pokud chcete zajít ve vašich erotických zážitcích ještě dále, pak máte možnost navštívit neuvěřitelnou noční sexy párty, kterou opepří svojí účastí světoznámí DJs a sexy děvčata všude, kam se podíváte. Zatímco se prostory Národního domu přemění na disko klub se všemi zvukovými a světelnými efekty, sexy dívky vás budou bavit a uspokojovat vaše nejtajnější představy.

Novinka? Speciální zóny
Novinkou jsou i speciální zóny – jedna z nich bude určena výhradně ženám, na které se dosud v historii erotických veletrhů poněkud zapomínalo. Druhá samostatná část festivalu bude připravena pro gaye, kteří zde zažijí nekonečnou párty od rána do rána. A na speciální zónu se mohou těšit milovníci SM a všech dalších speciálních sexuálních praktik. Samozřejmostí je samostatná nákupní zóna, kde si přehledně vyberete erotické zboží, po kterém zrovna toužíte.
Pro všechny kuřáky mají pořadatelé dobrou zprávu – milovníci cigaret totiž nebudou muset stát na mrazu. Přímo před vchod Národního domu bude přistaven obrovský Party Bus, kde si každý v klidu zapálí svoji cigaretku a zároveň o nic z programu nepřijde. Bar Party Busu je dobře zásobený, sexy tanečnice udrží všem přítomným erotickou náladu a na velkoplošných obrazovkách bude probíhat aktuální program z hlavního pódia.
Nároční hosté se mohou těšit na luxusní prostor s nepřetržitým rautem, nápoji, sexy obsluhou a se speciálními službami.

Největší erotická tombola!
A to nejdůležitější na závěr: Národní dům na Vinohradech bude svědkem největší erotické tomboly historie! Každý večer proběhne losování o více než 100 cen, od erotických pomůcek, porno DVD až po kupony na erotické služby od nejznámějších nočních podniků. A to už je pořádně lákavá nabídka!

Diskuze k článku  Praha bude erotickou metropolí!

   ukaž prdelCelkem příspěvků: 1, poslední: 26.10.2012 10:14
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid