AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Pravda o těhotenství Hanky Mašlíkové - Novinky ve světě erotiky

Pravda o těhotenství Hanky Mašlíkovézpět

tisk TISK     email POSLAT
Pravda o těhotenství Hanky Mašlíkové
Pravda o těhotenství Hanky Mašlíkové
29.10. 2015
Iluzionista Pavel Kožíšek zaučuje po svém boku na jevišti novou kouzelnici. Svým šarmem bude nyní diváky kouzelnických show okouzlovat finalistka České Miss 2013 Alena Prešnajderová.

»Když mě Pavel Kožíšek pozval do divadla na představení, absolutně jsem ta kouzla nechápala. Nejvíc mě dostalo, když na jevišti zmizel divák a naprosto ve stejný okamžik jej Hanka Mašlíková celého zmateného přiváděla z poslední řady hlediště. Teď už také vím, jak se to dělá, je to fakt vymakané a o tom to je,« řekla sympatická modelka.

Právě s Hankou Mašlíkovou se bude při vystupování Alena Prešnajderová v kouzelnické show Magická esa střídat. V této souvislosti se také objevily v médiích spekulace o údajném tajném těhotenství Hanky Mašlíkové, která podobná tvrzení důrazně odmítá. »Někteří novináři toho vědí o mém těhotenství víc než můj gynekolog a já. V současné ani nejbližší době rozhodně těhotenství neplánuji,« směje se moderátorka Snídaně s Novou, která se modelingu věnuje dnes už spíše okrajově. »Mám nyní hodně moderování, a proto jsem chtěla v divadle za sebe alternaci. S Pavlem Kožíškem vystupuji už sedmým rokem a doufám, že nám to ještě chvíli vydrží. Ta práce mě fakt baví, i když mě Pavel přeřezává pilou nebo střílí z děla.«

Na kouzelnické řemeslo se těší i Alena Prešnajderová. »Nejsem žádná začátečnice a už mám něco za sebou. Kouzla mě baví odmalička, a když jsem dostala šanci vystupovat společně s Pavlem Kožíškem, neváhala jsem a řekla okamžitě ano. Jako malá holka jsem doma měla různé kouzelnické knížky a sady. Začínala jsem se sirkami a kartami, teď to bude ale o něčem úplně jiném. Zkoušíme náročnější triky, učím se a současně i bavím, protože nejde jen o to někoho nechat zmizet nebo něco přičarovat, ale hlavně bavit diváky. A o tom to představení je, proto se moc se těším na svoji listopadovou premiéru,« řekla sympatická modelka.

Foto: Divadlo kouzel
Obrázky ke článku
Pravda o těhotenství Hanky MašlíkovéPravda o těhotenství Hanky MašlíkovéPravda o těhotenství Hanky MašlíkovéPravda o těhotenství Hanky MašlíkovéPravda o těhotenství Hanky MašlíkovéPravda o těhotenství Hanky Mašlíkové
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid