AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Pravidelným cvičením ke zdravějšímu, šťastnějšímu a spokojenějšímu životu - Novinky ve světě erotiky

Pravidelným cvičením ke zdravějšímu, šťastnějšímu a spokojenějšímu životuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pravidelným cvičením ke zdravějšímu, šťastnějšímu a spokojenějšímu životu
Pravidelným cvičením ke zdravějšímu, šťastnějšímu a spokojenějšímu životu
21.07. 2016
Lidé, kteří se pravidelně věnují pohybovým aktivitám, jsou zdravější, mají silnější imunitu a štíhlé proporce. Prožívají kvalitnější život, mají více chuti do každodenní činnosti, jsou produktivnější, veselejší a cítí se lépe po fyzické i psychické stránce. Pro některé z nás je pohyb nutnou potřebou a samozřejmostí, většina lidí však musí nejdříve najít motivaci, aby zapojili pohybovou aktivitu do denního programu. Proč byste měli zařadit pravidelný pohyb do svého života i vy?

Pravidelná sportovní aktivita je bezesporu tím nejlepším preventivním opatřením proti mnoha chorobám, především těm civilizačního rázu. V kombinaci se zdravou, pestrou a vyváženou stravou dokáže doslova zázraky – aktivním životním stylem si můžete život nejen zkvalitnit a zůstat déle vitální, ale také prodloužit o několik let. Průzkumy ukazují, že lidé, kteří pravidelně cvičí, mají zhruba o 20 až 30 % nižší riziko úmrtí na kardiovaskulární nemoc, která je příčinou smrti u více než 50 % populace.

Posílení imunity
Pravidelný pohyb pomáhá posilovat obranyschopnost organismu. Oslabená imunita bývá živnou půdou pro vznik či spuštění mnoha nemocí, od banálního nachlazení přes kožní problémy a alergie až po závažné choroby jako je rakovina. Pokud je imunita narušena či oslabena, nezvládá nás chránit před útokem cizorodých škodlivých organismů jako jsou bakterie, viry a jiné mikroorganismy. Kvůli tomu se často cítíme unavení a vyčerpaní bez zjevné příčiny a skolí nás na lůžko každý bacil, který se jen mihne kolem.

Psychická pohoda
Cvičení má pozitivní vliv nejen na tělo, ale také na naši mysl a psychické naladění. Je prokázáno, že při svalové aktivitě dochází k uvolňování endorfinů, tzv. hormonů štěstí, které jsou zodpovědné za řízení nálady a pocity radosti a štěstí. Spojení duše a těla jako fyzické schránky není radno podceňovat, neboť dlouhodobou psychickou nepohodou či stresem si zaděláváte na řadu vleklých zdravotních potíží. Psychika má velký vliv na fyzické zdraví, je proto dobré nezanedbávat také duševní hygienu.

Budete krásnější
Kromě posílení kondice, utužení zdraví a získání štíhlejších proporcí se změna v podobě zařazení pravidelného pohybu pozitivně projeví i ve vaší tváři. Pozitivní změny zaznamenáte především na kůži. Kůže je největším lidským orgánem těla a plní řadu důležitých životních funkcí. Fyzická aktivita stimuluje krevní oběh, čímž zlepšuje i prokrvení a okysličení pokožky, která tím získává jasnější a mladistvější vzhled.

Rady, tipy, návody a tréninkové plány
V dnešní době, kdy jsme často velmi pracovně i soukromě vytíženi, není času a financí nazbyt. Málokdo si může dovolit platit služby profesionálního trenéra, a tak většina z nás je sama sobě pohybovým koučem. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR se dlouhodobě angažuje v podpoře aktivního a zdravého životního stylu, a to prostřednictvím svého projektu Zdraví jako vášeň. Webové stránky tohoto projektu jsou do začátku výbornou motivací i praktickým rádcem. Najdete tam spoustu rad od profesionálů, komplexní cvičební programy, videa a sestavy cviků vhodné pro různé skupiny lidí, od velmi zaměstnaných osob přes děti a seniory.
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid