AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong - Novinky ve světě erotiky

Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong
Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong
09.12. 2014
Přední kapela současné české punkrockové scény letos nezahálela. Kromě tradiční porce koncertů vydala například společný vinyl s legendou SPS nebo videoklip na novou píseň Vnitřní boj. Těsně před koncem roku se navíc ven dostal další singl Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš.

I ten je opatřený videem, tentokrát parádně graficky zpracovaným, které klade důraz na text. Stojí za ním spolupracovník kapely Robert Harvánek a jeho Toxicat Studio. »Písnička Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš je takovým summerhitem do hnusnýho počasí. Okořeněná klávesy a feelingem starého melodického punkrocku, který rádi využíváme. A že to může pro někoho být moc popový nebo sladký? Mám rád emoce a srdce jako hlavní zdroj inspirace. Když někdo někoho miluje, má to říkat naplno a nestydět se za to, protože nikdy neví, kolik k tomu bude mít ještě příležitostí,« prozradil nám Radek, frontman Nežfaleš.
»Pak jsou samozřejmě i emoce z druhý strany spektra, o těch už jsme toho taky dost řekli. Ještě přibyde jedna písnička, kterou už máme natočenou; ta bude právě zas takovou ostřejší a tepající punkovkou. Protože od příštího roku nebudeme aktivně hrát, dostanou takhle příznivci ještě pořádnou porci obou tváří Nežfaleš,« dodal.

Je to tak, kapela s koncem roku oznámila pauzu na neurčito, kterou si dává po 12 letech nepřetržitého koncertování a tvorby. Kdy a zda vůbec se Nežfaleš vrátí na pódia, tak visí ve hvězdách, ale kromě nových songů čeká na fanoušky kapely například speciální retro záležitost, a to vydání magnetofonové kazety (ano, pouze kazety!) s největšími hity z alb vydaných u Cecek Records v letech 2008 – 2012!

Foto: www.nezfales.cz

Videoklip k písni Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš si můžete prohlédnout zde: YouTube
Obrázky ke článku
Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong Pražská kapela Nežfaleš vydala punkový lovesong
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid