AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Přijďte si sáhnout na Heidi Klum! - Novinky ve světě erotiky

Přijďte si sáhnout na Heidi Klum!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Přijďte si sáhnout na Heidi Klum!
Přijďte si sáhnout na Heidi Klum!
15.04. 2015
Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds představuje od dubna na své speciální výstavě v Praze nové slavné tváře, například Jima Carreyho, Willa Smitha, Taylora Lautnera s Robertem Pattinsonem ze slavné upíří ságy Stmívání nebo topmodelku Heidi Klum a zpěváka Justina Biebera. Tato obnovená instalace Madame Tussauds v Praze zůstane otevřena pro veřejnost minimálně do konce října letošního roku.

»Naším cílem je poskytnout nejen fanouškům při každé jejich návštěvě reálný a neopakovatelný zážitek. Chceme, aby lidé měli opravdu pocit, že se osobně setkávají se svými idoly, že se na ně jen nedívají. Na žádné z našich výstav nejsou provazy ani jiné bariéry, naopak doporučujeme návštěvníkům být figurínám co neblíže, sáhnout si na ně, komunikovat s nimi a především se bavit,« řekl při zahájení doplněné výstavy o šest nových figurín celebrit marketingový manažer Madame Tussauds Ulf Tiedemann.

Nejenom Madame Tussauds ale láká návštěvníky do pražského muzea. Voskových figurín je zde celá řada. Na své si přijdou nejen fandové a fanynky herců, například oblíbeného akčního hrdiny Willa Smitha, oceňovaného herce a komika Jima Carreyho, Bruce Wilise, oslňující supermodelky Heidi Klum, nýbrž i zpěváků jako mladého populárního youtubového zpěváka Justina Biebera, Anety Langerové, Lady Gaga, Freddie Mercuryho, Heleny Vondráčkové či Karla Gotta, tak i sportovců v čele s Jaromírem Jágrem.

Inu, nejdůležitější je, že si člověk konečně může sáhnout na Heidi Klum - a nedostane facku...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid