AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Přípravy na velké finále vrcholí! - Novinky ve světě erotiky

Přípravy na velké finále vrcholí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Přípravy na velké finále vrcholí!
Přípravy na velké finále vrcholí!
24.03. 2014
Ve čtvrtek 20. března přijelo do Prahy všech deset finalistek České Miss 2014. Čekal je nabitý program. Přivítala je Zuzana Straková, kostýmní výtvarnice finálového večera, aby s týmem kostymérek upravily všem dívkám šaty a kostýmy. Bylo potřeba také vyzkoušet, zda dobře sedí bikiny z butiku Fashion Island, ve kterých dívky převedou promenádu v plavkách.

Odpoledne ten den čekala finalistky ještě návštěva newsroomu mediálního partnera, kde si prohlédly, jak funguje redakce novin, a pro mnohé to bylo poprvé, kdy měly možnost navštívit velkou redakci a vyzpovídat novináře. Překvapilo je, že si mohly prohlédnout články, které o nich teprve vyjdou. Z exkurze do zákulisí médií se dívky přesunuly do butiku Pařížská 17, kde na ně opět čekala kostýmní výtvarnice Zuzana Straková, ale tentokrát pro ně měla připravenou kolekci luxusních večerních šatů Blumarine. „Šaty jsou nádherné, cítíme se v nich báječně, je lepší nemyslet na to, jakou mají vysokou hodnotu. Promenády na finálovém galavečeru už se nemůžeme dočkat,“ shodly se adeptky na korunku krásy. A není se co divit, tyto nádherné róby pošité kameny, aplikacemi a krajkou vybrala Zuzana Straková každé dívce přesně podle jejího typu.

Ani v pátek finalistky nezahálely, i když zkouška, která pro ně ten den byla připravena, byla velmi příjemná. Brzy ráno je očekával tým prestižního kadeřnického salónu Franck Provost a zkouška účesů na sobotní slavnostní večer. Když všech deset slečen prošlo pečlivýma rukama kadeřníků, mohly se dívky vypravit do Pure Jatomi Fitness v Galerii Harfa, kde následovala zkouška s choreografkou Ivanou Malou.

V průběhu finálové přípravy je čekají ještě například zkoušky nástupů a taneční choreografie, setkání s médii a zkoušky přímého přenosu. Bude to náročný týden, na konci kterého v sobotu 29. 3. v přímém přenosu na Primě diváci rozhodnou, která z dívek získá titul Česká Miss 2014 a spolu s ním korunku královny krásy z rukou hvězdné předsedkyně poroty Sophie Loren.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid