AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Přítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakce - Novinky ve světě erotiky

Přítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcezpět

tisk TISK     email POSLAT
Přítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakce
Přítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakce
14.09. 2015
Iluzionista Pavel Kožíšek oslavil 45. narozeniny ve velkém stylu na pouti.

»Domů jsem odcházel zlitý a ještě k tomu s pořádnou opicí.« Kouzelníkovi se stala osudnou vodní atrakce, kde dováděl se svými modelkami Hankou Mašlíkovou a Martinou Dvořákovou. »Šéfe, pouštím tě k vodě,« pronesla suše Mašlíková a v nestřeženém okamžiku shodila kouzelníka do vody. Potom mu jako omluvu na střelnici vystřílela velkou plyšovou opici. »Takže na pouti to bylo poprvé v životě, kdy ze mě syn neždímal peníze, ale ždímal mě doslova,« vtipkoval oslavenec.

Pouťové atrakce si užili i oba synové Pavla Kožíška. To už se ovšem nedá říci o příteli Hanky Mašlíkové. Urostlý trenér André chtěl zavzpomínat na dětské časy a zaklínil se v dětském autíčku. »Byl to docela problém, ale nakonec se nám ho podařilo vysvobodit,« smála se Hanka Mašlíková. Na Líbeznickém posvícení se tradičně slavily i narozeniny Divadla kouzel. Zpěvák Petr Kolář pomohl vyčarovat přítomným dětem narozeninový dort ve tvaru velké kouzelnické hůlky. A protože sám kouzelnickou hůlku neměl, použil ke kouzlení velký nůž. »Petr s nožem mával jako zkušený kouzelník, takže jsem musel být ve střehu, abych měl všechny prsty,« smál se Pavel Kožíšek.

»Když jsem před 12. lety otevíral v Líbeznicích divadlo, tak si všichni ťukali na čelo, že jsem se zbláznil, kdo mi sem bude jezdit. A vidíte, funguje to! Diváci si k nám našli cestu doslova z celé republiky a naše představení jsou většinou vyprodána,« říká spokojeně Pavel Kožíšek. Iluzionista o letošních divadelních prázdninách nezahálel a připravil pro děti novou kouzelnickou sadu. »Děti se pomocí ní naučí jednoduchá, ale přitom efektní kouzla,« říká principál jediného Divadla kouzel u nás.

Foto: Archiv Divadla kouzel
Obrázky ke článku
Přítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcePřítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcePřítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcePřítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcePřítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakcePřítele Hanky Mašlíkové uvěznila pouťová atrakce
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid