AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Přiveze Gabriela Franková titul Miss Universe? - Novinky ve světě erotiky

Přiveze Gabriela Franková titul Miss Universe?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Přiveze Gabriela Franková titul Miss Universe?
Přiveze Gabriela Franková titul Miss Universe?
06.01. 2015
Úřadující Česká Miss 2014 Gabriela Franková měla o Vánocích napilno – věnovala se velkým přípravám. Než v březnu 2015 předá korunku své nástupkyni, čeká ji ještě soutěž o titul Miss Universe.

Blížící se světové klání krásek z 88 zemí se bude konat 25. ledna 2015 v americkém Miami. V historii druhé nejdéle konané světové soutěže krásy, jejímž majitelem je Donald Trump, tento titul nezískala ještě žádná Češka. 63. ročník prestižní soutěže Miss Universe ukončí pomyslnou vládu stávající držitelky tohoto titulu Gabriely Isler z Venezuely. Předá na finálovém večeru korunku jmenovkyni z České republiky? To bude jasné už na konci ledna.

Mezitím čeká krásky na Floridě nabitý program, Gabriela Franková odlétá 6. ledna 2015.

Důležitou roli při světových soutěžích tohoto charakteru má garderoba. Soutěžící čeká před samotným finálovým večerem řada společenských povinností, jejich kufry jsou tak opravdu plné. Gabriela bude na Miss Universe prezentovat tvorbu návrhářky Miriam Janásové, která v minulosti navrhla šaty například pro Terezu Fajksovou, vítězku světového finále Miss Earth 2012. Pro Gábinu připravila celkem sedm večerních rób a dvoje koktejlové šaty. Na finále zvolila zlatou róbu, která dle jejich slov symbolizuje hodnoty jako idealismus, velkorysost a šlechetnost. Práce na jednom modelu trvala zhruba 200 hodin. Materiál je většinou z Paříže, Istanbulu a Amsterdamu.

Součástí Gábininy prezentace je i národní kostým vytvořen Marii Starou z módní manufaktury Rodná Hrouda, který nese stejné jméno jako manufaktura sama – Rodná Hrouda.

»Tento název symbolizuje naše slovanské kořeny a povědomí o tom, odkud pocházíme a kde jsme doma. Inspirací se mi stala naše úrodná půda a úcta k ní,« říká sama návrhářka.

Šperky zapůjčila společnost ŠENÝR Bijoux, tradiční tvůrce korunek České Miss. »Do Miami se těším, bude to pro mne velká zkušenost a zážitek. Dobře vím, že celý pobyt bude náročný, ale jsem na to připravena a vím, že jde hlavně o to dobře reprezentovat svou zemi. Snad bude i příležitost poznat zajímavé lidi a místa. Mám podporu celé rodiny i týmu České Miss, věřím, že je nezklamu!« říká před odletem Gabriela Franková.

»Za celý tým České Miss přeji Gábině hodně štěstí a zážitků, které si jistě přiveze. Její reprezentaci budeme sledovat, jsme přesvědčeni, že korunka Miss Universe není pro ni nedosažitelná. Česko v této soutěži zatím nemá žádnou vítězku, věříme ale, že majitel licence Donald Trump umí Češky ocenit. U Gábiny jistě odhalí to, co my – talent, píli a osobní kouzlo. Gábině držíme palce,« uvádí Marcela Krplová, majitelka a ředitelka soutěže Česká Miss.

Mezinárodní soutěž krásy Miss Universe se koná každoročně od roku 1952. Pořadatelem je Miss Universe Organization sídlící v New Yorku a jejími spoluvlastníky jsou televizní stanice NBC a Donald Trump. Minimální věk soutěžících je 18 let, maximální 27 let. Z krásek s korunkou České Miss se v minulosti na Miss Universe umístily v první patnáctce: Lucie Hadašová (2007, 12. místo), Eliška Bučková (2008, 11. místo), Iveta Lutovská (2009, 8. místo), Jitka Válková (2010, 15. místo). TISKOVÁ ZPRÁVA PRAHA, 5. ledna 2015

Gabriela Franková, Česká Miss 2014, pochází z Brna – Husovic. Je jí 21 let. Od roku 2013 studuje obor ekonomie na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické, po získání titulu Česká Miss 2014 studium přerušila. Její motto zní: Co sám nerad, nečiň druhému.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid