AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Pro firmu do naha! - Novinky ve světě erotiky

Pro firmu do naha!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pro firmu do naha!
Pro firmu do naha!
24.11. 2011
Za svou firmu nastaví i holou kůži. Nezaměstnané letušky z krachující letecké společnosti Mexicana se rozhodly přispět k záchraně národního dopravce tím, že se svléknou. A v rouše Evině nafotily erotický kalendář.
Modelky-amatérky svůj letecky laděný kalendář pro rok 2012 představily minulý týden v Mexiko City. Na lechtivých fotografiích dívky pózují v přiléhavých bikinách a starých uniformách u letadla na přistávací dráze. »Chceme změnit veřejné mínění, pokud jde o případ Mexicany. Nechceme, aby se zapomínalo na více než 8500 rodin, které čekají na rozhodnutí úřadů, jestli se můžeme vrátit do oblak,« řekla jedna z letušek Ofelia Acordagoytiová .
Letušky chtějí udělat to, co společnost Mexicana nebo státní úřady ochotné udělat nebyly. A totiž upoutat k táhnoucímu se případu větší pozornost a vrátit společnosti její zašlou slávu.
Mexicana, která je jednou z nejstarších leteckých společností v Latinské Americe, má problémy od loňského srpna. Většina zaměstnanců přišla o práci prakticky přes noc. Dluhy společnosti přesahují 800 miliónů dolarů. Mexicana je v současné době pod ochranou úřadů a v omezené míře poskytuje charterové služby.
Obrázky ke článku
Pro firmu do naha!Pro firmu do naha!Pro firmu do naha!Pro firmu do naha!
Diskuze k článku  Pro firmu do naha!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid