AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Prodané panenství: Za 15 milionů! - Novinky ve světě erotiky

Prodané panenství: Za 15 milionů!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Prodané panenství: Za 15 milionů!
Prodané panenství: Za 15 milionů!
26.10. 2012
Přijít o panenství je pro většinu dívek velkým krokem do života. Ovšem pokud na to mají některé žaludek, dá se na tom i vydělat a ne málo! Za 780 000 dolarů (skoro 15 milionů korun) prodala v internetové aukci své panenství jistá 20letá studentka v Brazílii.
Aukci zorganizovala internetová stránka s australskou doménou virginswanted. Dražby se účastnilo 15 dražitelů z Indie, USA, Brazílie a z Japonska, odkud nakonec přišla nejvyšší nabídka. Velmi mladě vypadající Catarina Miglioriniová médiím řekla, že peníze chce použít na studium lékařství nebo dát na charitu. Organizátor dražby, australský filmař Justin Sisely ale podle webu huffingtonpost.com uvedl, že Miglioriniová mu tvrdila, že šlo čistě o obchodní rozhodnutí.
Kromě Catariny na dražbě své panictví nabízel také jednadvacetiletý Rus Alex. Za 3000 dolarů (více než 57 000 korun) jej nakonec vydražila brazilská zájemkyně »Nene B«. U fotografií Catariny i Alexandra je nyní na internetové stránce anglický nápis Sold »Prodáno«.
Australská média tvrdí, že Miglioriniová bude vítězi aukce, který je uváděn jako Natsu, »předána« na palubě letadla na cestě do Austrálie. O panenství ale prý přijde na jiném místě, které je drženo v tajnosti.
Celý nápad vznikl z hlavy třicetiletého filnmaře Siselyho, který chce o celém podniku natočit dokument.
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid