AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče! - Novinky ve světě erotiky

Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!
Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!
11.12. 2015
Co se ještě více vzrušujícího, žhavějšího a „ostřejšího“ sexu týče, jsou Češky v porovnání se svými sousedkami ze Slovenska či Polska mnohem přístupnější a otevřenější: přibližně 65 % uživatelů stránky TheCasualLounge.cz tvoří ženy, které ze své »hravosti« netěží jen pro své vlastní uspokojení, ale vynáší do nových sexuálních výšin i samotné pány tvorstva!


Cesta ke štěstí vede přes uspokojení v posteli
Žen, které svou sexualitu projevují v nové, emancipované podobě, je přitom čím dál více. Od svých milenců si vezmou, co chtějí, a neváhají přitom překročit žádná tabu. Co se všech druhů praktik a pozic týká, jsou velice vynalézavé. Otevřeně to potvrzuje i uživatelka TheCasualLounge.cz, Eva z Brna (28): »Předtím než se setkám s novým milencem, ráda ho nejdříve nažhavím online. Při osobní schůzce se inspiruji zejména pornem, erotickými časopisy a příručkami o sexu… zkrátka ukážu svým partnerům ráj na zemi! Kdybych mohla, měla bych sex i několik dní v kuse – s jediným mužem, se dvěma, nebo i s více. Někdy jsem takový malý ďáblík,« dodává se smíchem.

Sexuální vyvrcholení zaručena!
Na vedoucím portálu pro nezávazné schůzky, TheCasualLounge.cz, se registruje čím dál více českých žen – postelová vyvrcholení jsou zde totiž dle jejich slov zaručena. Martina z Ostravy (33) dodává: »Samotný výběr vhodných partnerů je přitom celkem snadný, jelikož systém doporučování ideálních protějšků na stránce za mě oddělí zrna od plev a já už pak jen slíznu smetanu. Tento portál mi dokonale vyhovuje, a pro ženy je dokonce zcela zdarma. Nejspíš proto je nás tam tolik.«

Muži, kterým slůvko »chtíč« vůbec není cizí, tak mají možnost najít rozmanitost, kterou hledají: nespoutanou vášeň, opravdové nadšení a pověstnou »free love«.
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid