AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče! - Novinky ve světě erotiky

Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!
Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!
11.12. 2015
Co se ještě více vzrušujícího, žhavějšího a „ostřejšího“ sexu týče, jsou Češky v porovnání se svými sousedkami ze Slovenska či Polska mnohem přístupnější a otevřenější: přibližně 65 % uživatelů stránky TheCasualLounge.cz tvoří ženy, které ze své »hravosti« netěží jen pro své vlastní uspokojení, ale vynáší do nových sexuálních výšin i samotné pány tvorstva!


Cesta ke štěstí vede přes uspokojení v posteli
Žen, které svou sexualitu projevují v nové, emancipované podobě, je přitom čím dál více. Od svých milenců si vezmou, co chtějí, a neváhají přitom překročit žádná tabu. Co se všech druhů praktik a pozic týká, jsou velice vynalézavé. Otevřeně to potvrzuje i uživatelka TheCasualLounge.cz, Eva z Brna (28): »Předtím než se setkám s novým milencem, ráda ho nejdříve nažhavím online. Při osobní schůzce se inspiruji zejména pornem, erotickými časopisy a příručkami o sexu… zkrátka ukážu svým partnerům ráj na zemi! Kdybych mohla, měla bych sex i několik dní v kuse – s jediným mužem, se dvěma, nebo i s více. Někdy jsem takový malý ďáblík,« dodává se smíchem.

Sexuální vyvrcholení zaručena!
Na vedoucím portálu pro nezávazné schůzky, TheCasualLounge.cz, se registruje čím dál více českých žen – postelová vyvrcholení jsou zde totiž dle jejich slov zaručena. Martina z Ostravy (33) dodává: »Samotný výběr vhodných partnerů je přitom celkem snadný, jelikož systém doporučování ideálních protějšků na stránce za mě oddělí zrna od plev a já už pak jen slíznu smetanu. Tento portál mi dokonale vyhovuje, a pro ženy je dokonce zcela zdarma. Nejspíš proto je nás tam tolik.«

Muži, kterým slůvko »chtíč« vůbec není cizí, tak mají možnost najít rozmanitost, kterou hledají: nespoutanou vášeň, opravdové nadšení a pověstnou »free love«.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid