AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Prší a prší. Co dělat? Dejte si sex mezi kapkami - Novinky ve světě erotiky

Prší a prší. Co dělat? Dejte si sex mezi kapkamizpět

tisk TISK     email POSLAT
Prší a prší. Co dělat? Dejte si sex mezi kapkami
Prší a prší. Co dělat? Dejte si sex mezi kapkami
14.06. 2012
Asi byste čekali, že vás pozveme na erotickou jízdu do nějakého klubíku, ale my pro vás máme v deštivých dnech jinou, a mnohem lepší, radu: dejte si s partnerkou nebo partnerem sexík mezi kapkami.

Ano, bude to vzrušující jízda, kterou jste dosud nepoznali. Stačí si vyrazit autem za pořádného slejváku (a že jich teď je požehnaně!) někam za město, kde je odlehlé místo, ale ne kryté lesy. Prostě na nějaký plácek u louky nebo na nějaký palouk. Tam vylézt z auta jen tak, nebo v přiléhavých oblecích, které budou brzy durch, a proto je ze sebe samou vášní strháte. Líbejte se a líbejte - a vnímejte, jak po vašich rozehřátých tělech stékají studené kapky deště. Bude to stejně vzrušující jako nečekané. Pak už stačí jen zasunout a nepřestávat myslet na to, že jste venku a že prší. Uvidíte, že brzy přijdete dešti na chuť. A že zjistíte, že si to brzy budete chtít zopakovat se vším všudy. I se závěrečným současným orgasmem...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid