AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Průměrný penis měří při erekci 14 centimetrů - Novinky ve světě erotiky

Průměrný penis měří při erekci 14 centimetrůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Průměrný penis měří při erekci 14 centimetrů
Průměrný penis měří při erekci 14 centimetrů
19.02. 2010

Spousta mužů si myslí, že délka penisu ovlivňuje jeho sexuální výkonnost nebo uspokojení partnerky během pohlavního styku. Odborníci i ženy však tvrdí, že je to nesmysl.

Délka penisu (či dokonce tloušťka) nehraje žádnou roli na kvalitu pohlavního styku. Právě naopak - velký penis může být pro partnerku problém, pohlavní styk tak může být bolestivý a nepříjemný.

Jak je to tedy s průměrnou délkou? Ta dělá v klidovém stavu 6-10 cm a při erekci 11-17 cm, což tedy dělá středový údaj 14 centimetrů. V moderní historii bylo provedeno několik výzkumů na délku penisu u dospělých mužů a výsledky se vždy mírně lišily. Rozdíly si dnes vysvětlujeme rozdílnou metodou měření. Délka penisu při výzkumu byla vždy větší, když si přirození měřili muži sami. Menší rozměry byly zaznamenány ve výzkumech, kdy měření penisů prováděli vědci mužům, a tím se zamezilo podvádění.

Obrázky ke článku
Průměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrůPrůměrný penis měří při erekci 14 centimetrů
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid