AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

První automatická podprsenka ulehčí sex - Novinky ve světě erotiky

První automatická podprsenka ulehčí sexzpět

tisk TISK     email POSLAT
První automatická podprsenka ulehčí sex
První automatická podprsenka ulehčí sex
10.02. 2014
Jistě to znají mnozí pánové i dámy. Pokud má přijít »na věc«, nejde najednou podprsenka zaboha rozepnout. To se ale s novou »chytrou« podprsenkou stát nemůže.

Japonská firma totiž vymyslela inovativní kousek dámského prádla, který se sám rozepne. Ovšem pouze, je-li žena dostatečně vzrušená.

Inovativní kousek prádla je vybaven několika senzory a propojen na dálku s chytrým telefonem. Senzor upevněný zevnitř na spodním prádle reaguje na srdeční frekvenci a v případě jejího velkého zrychlení rozbliká červenou diodu mezi prsy a následně podprsenku uvolní.

S reklamním nápadem přišla japonská firma Ravijour, která svůj výrobek pojmenovala True Love Tester (Detektor opravdové lásky). Podprsenka je novou technickou vymožeností dálkově ovládanou přes program na inteligentním mobilním telefonu, který bezdrátově komunikuje s čipem na oblečení.

Pokud se těšíte, že tento originální kousek prádla koupíte třeba k valentýnu, musíme vás zklamat. Firma Ravijour podprsenku vyrobila pouze jako reklamu k desátému výročí svého vzniku. Podprsenku nebude alespoň prozatím volně prodávat. Vyzkoušet si ji prozatím bude moci pět šťastných párů z řad zákazníků firmy. Dostanou ji na jednu noc společně s romantickým ubytováním v jednom z vybraných luxusních hotelů v zemi.
Obrázky ke článku
První automatická podprsenka ulehčí sex
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid