AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

První nastavitelný partnerský vibrátor je na trhu - Novinky ve světě erotiky

První nastavitelný partnerský vibrátor je na trhuzpět

tisk TISK     email POSLAT
První nastavitelný partnerský vibrátor je na trhu
První nastavitelný partnerský vibrátor je na trhu
01.02. 2017
Světoznámý výrobce erotických pomůcek We-Vibe uvedl na trh svůj nový výrobek – unikátní partnerský vibrátor We-Vibe Sync. Jeho inovativní design umožňuje vysokou flexibilitu, která se přizpůsobí na míru. Díky možnosti ovládání na dálku prostřednictvím mobilní aplikace se hodí i pro vztahy na dálku.

Kanadská společnost We-Vibe je známá svými inovativními a kvalitními erotickými produkty, které patří mezi nejprodávanější svého druhu. Nyní přišla s pátou generací partnerských vibrátorů pod označením We-Vibe Sync. »We-Vibe Sync představuje revoluční novinku, která si mezi partnerskými vibrátory drží prvenství. Model Sync je revoluční především v tom, že má uvnitř nastavitelné klouby. Díky tomu si žena nastaví vibrace přesně na místo klitorisu nebo uvnitř vagíny. Nastavit si lze i tvar spodní části vibrátoru tak, aby doléhal na G bod,« uvedl Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který We-Vibe Sync v tuzemsku prodává. »Vyrobený je ze 100% lékařského silikonu, který je maximálně šetrný k pokožce intimních zón. Je vhodný k nošení i během samotného aktu, takže si jeho vibrace mohou užívat oba partneři,« dodal Durčák.

Díky aplikaci pro smartphone se Sync hodí i pro hrátky na dálku. Aplikace We-Connect slouží jako dálkový ovladač a zároveň nabízí i možnost vytváření vlastních vibračních programů či využití nového módu »Beat mode«, díky které umí vibrátor vibrovat do rytmu vybrané hudební skladby.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid