AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Psíci zastínili mladé krásky - Novinky ve světě erotiky

Psíci zastínili mladé kráskyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Psíci zastínili mladé krásky
Psíci zastínili mladé krásky
08.11. 2013
Když se mladé hvězdy odhodlají nafotit kalendář pro opuštěné psy, je to skvělý počin, nesmějí se ale divit, když roztomilé psí tváře zastíní tu jejich společensky mnohem známější. Právě to se stalo Nikole Štíbrové a Veronice Architeva při charitativním počinu jejich kolegyně herečky Patricie Solaříkové.

Mladá a krásná Patricie je známá svou láskou ke zvířatům a tak se již druhým rokem rozhodla vytvořit charitativní kalendář, z jehož výtěžku se podpoří útulky a depozity pro opuštěná či týraná zvířata, a to především pejsky. »V minulém roce se kalendář úspěšně prodával a vybrala se slušná částka, kterou jsme rozdělili do několika útulků, a tak jsem se rozhodla se do toho letos opět vrhnout. Nečekala jsem, jak je komplikované sehnat jak herce, tak i pejsky a vše zorganizovat,« svěřila se nám Patricie Solaříková. »Po mravenčí práci, kdy jsem oslovila spousty herců, se nakonec podařilo domluvit vše tak, že kalendář opravdu už vyrábíme. Kromě pejsků se můžete těšit i na Danu Batulkovou, Michaelu Badinkovou, Lenku Zahradnickou, Jirku Dvořáka a další herce, kteří budou v kalendáři zachyceni vždy v nějaké zvláštní situaci v lidském životě.«

A právě takovou speciální scénku ze života na vlastní kůže zažili i Nikol Štíbrová a Veronika Architeva, kterou znáte ještě pod jejím dívčím příjmením Nová. Při focení nesměli chybět ani pejskové, kteří se stali součástí každého snímku. Veronika měla svojí fenku Abby a Nikol »nafasovala« zapůjčeného Bruna. Právě toto štěně ruského toye doslova zastavilo provoz v celé ulici a strhlo na sebe veškerou pozornost. »Už jsem na to poměrně zvyklá, že se ke mně tu a tam přižene nějaký člověk a chce se se mnou vyfotit. Ten pidi pes ale lidi magneticky přitahoval natolik, že už nikoho nezajímala Štíbrovka z televize, ale ten malej psí zázrak v mém náručí,« smála se Nikol Štíbrová.

Dokonce se muselo pro zájem davu turistů pozastavit i samotné fotografování. Vše se ale nakonec povadlo a tak všichni, kdo chtějí přispět na opuštěná a týraná zvířata si od poloviny listopadu mohou kalendář zakoupit na pobočkách Fotolabu a vybraných prodejnách s psími potřebami.
Diskuze k článku  Psíci zastínili mladé krásky
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid