AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo! - Novinky ve světě erotiky

Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!
Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!
29.07. 2015
Letošní léto je pro úřadující královnu krásy Nikol Švantnerovou ve znamení práce, dovolená tak bude muset počkat. Nejkrásnější dívka České republiky pracovala mimo jiné na rozšíření svého portfolia. Postavila se před objektiv známé fotografky Nikoly Bílkové a pochlubit se tak může dalšími krásnými fotkami.

»S Nikčou jsme se na focení domlouvaly dlouho, baví mě její práce, jsou to fotky do mého portfolia, bylo to hrozně rychlý. Asi za hodinku jsme byly hotové,« řekla o focení Nikol. Focení v blízké době ale vystřídá studium. »Dva týdny v srpnu budu v Londýně studovat angličtinu. Kurz jsem vyhrála v České Miss a už se těším, že si doplním znalosti,« prozradila své plány letošní královna krásy.

Foto: ceskamiss.cz/Nikola Bílková
Obrázky ke článku
Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!Půvabná dívka z Provence. Takhle jí to ještě nikdy neslušelo!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid