AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Půvabná královna sjezdovek rozdává radost - Novinky ve světě erotiky

Půvabná královna sjezdovek rozdává radostzpět

tisk TISK     email POSLAT
Půvabná královna sjezdovek rozdává radost
Půvabná královna sjezdovek rozdává radost
05.01. 2017
Horské sjezdovky jsou v tomto období plné zapálených lyžařů a snowboardistů, zkrátka milovníků všech zimních sportů a hor. K tomu, aby nadšenců na svazích bylo ještě více, přispívá velkou měrou česká olympijská vítězka v snowboardcrossu Eva Samková, která se s příchodem nového roku zúčastní kempu, na němž bude účastníky vzdělávat v technice jízdy, startů, skoků a jiných tricích potřebných k ovládání prkna.

První letošní kemp se koná na Dolní Moravě a půvabná Eva se svými trenéry na něj vyrazila z pražských Modřan, kde také převzala nový vůz značky Toyota RAV 4. Toto auto jim pomůže bezproblémově zdolat tisíce kilometrů na trasách po celé České republice, ale i Evropě. »Pro Evu už to musí být asi celkem nuda, protože přebírá asi pátý vůz, jsme moc rádi, že můžeme někoho takového podporovat od samého začátku. Zároveň nás těší, že můžeme skrze automobilový průmysl pomáhat rozvoji sportu,« doplnil Martin Peleška, ředitel českého zastoupení firmy.

ČEPS kempů se může zúčastnit kdokoliv má zájem a energii zlepšit nebo započít své jezdecké dovednosti. Nejčastějšími účastníky jsou však děti, které se zde mohou těšit na skvělé zážitky a špičkový servis a hlavně přítomnosti mistrů. Během dne se jezdí na prknech a na večerním programu je videokoučing, základy první pomoci či pravidla správné životosprávy. »Rozhodně to není nuda. Prvnímu kempu jsem se věnovala po olympijské sezóně v roce 2014. Chytlo mě to, děti jsou přirozené a neostýchají se. Hlavně jim chci předat, že mají sportovat pro radost,« prozradila Eva, které bude osobně přítomna na lednovém kempu a posléze se bude s žáky spojovat přes videochat. »Nikdy jsem nebyla milovník dětí, ale oni byly takový divně vtipný a normálně se se mnou bavily, takže to bylo takový hezký. I když je to asi divný, cítila jsem se mezi nimi konečně jako v normální společnosti. Zároveň mi to připomínalo moje dětství, když jsem začínala,« zavzpomínala si Samková.

»Dětská energie je skvělá, snažíme se dělat kempy podobné jako u reprezentantů. A zároveň zábavné. Účastníci jsou hlavně děti, ale jezdí i dospělí, většinou rodiče. Jezdit s námi může každý. Vždycky říkám, že je skoro lepší, když neumíte jezdit, aspoň vás nemusíme odnaučovat zlozvyky,« uvedl s úsměvem trenér Jakub Flejšar, který je zároveň jedním ze zakladatelů kempu.

Letos proběhne již osmý ročník ČEPS kempu a organizátoři čekají až sto padesát účastníků. Oblíbenost kempu je opravdu veliká a není se čemu divit, vzešlo z nich již dvanáct reprezentantů včetně Evy Samkové nebo Venduly Hopjakové, která tento rok nebude chybět ani na mistroství světa.

Eva Samková má před sebou náročnou sezonu, se svým týmem ji čeká procestovat deset zemí. Cestu bude překonávat ve svém »súvéčku« modelu RAV4 Toyota v hybridní verzi, ve kterém stráví dvacet dva nocí, vypije několik stovek energy drinků a vyřídí desítky telefonátů. »Nový rok jsem strávila s kamarády v Rakousku, odkud jsem akorát přijela. Jsem celkem unavená, ale těším se až se opřeme do příprav na světový pohár, mistrovství světa a kvalifikaci na olympijské hry, která nás s týmem čeká a samozřejmě na děti do kempu, kam za chvíli vyrážíme,« dodala uvolněná Eva na závěr.

Foto: Toyota
Obrázky ke článku
Půvabná královna sjezdovek rozdává radostPůvabná královna sjezdovek rozdává radostPůvabná královna sjezdovek rozdává radostPůvabná královna sjezdovek rozdává radostPůvabná královna sjezdovek rozdává radostPůvabná královna sjezdovek rozdává radost
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid