AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Půvaby a sex appeal opět pomáhaly - Novinky ve světě erotiky

Půvaby a sex appeal opět pomáhalyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Půvaby a sex appeal opět pomáhaly
Půvaby a sex appeal opět pomáhaly
15.07. 2015
Finalistky letošního ročníku České Miss v čele s Českou Miss World 2015 Andreou Kalousovou opět pomohly dobré věci. V rámci společného projektu La Gallery Novesta, Nadačního fondu Bazaar Charity a Dvorak Sec Contemporary se dívky zúčastnily charitativní módní přehlídky s názvem Nejkrásnější šaty na pláž. Aukce originálních modelů navržených designery, ale i spisovatelkou Bárou Nesvadbovou, přinesla výtěžek 170 tisíc korun.

V projektu zúčastněni módní tvůrci i známá spisovatelka, měli za úkol navrhnout šaty na pláž. Nejvyšší částkou byl nakonec oceněn model Jakuba Polanky. Šaty Báry Nesvadbové skončily s druhou nejvyšší vydraženou cenou hned za ním. V aukci se dražily i modely dalších nadějných českých návrhářů – Markéty Kopecké, Daniely Karlové, Hany Vaňátkové, Lenky Štěpánkové nebo Štěpánky Pivcové.

Výtěžek 170 tisíc korun poputuje na pomoc sedmileté Elenky z Děčína, která po epileptickém záchvatu trpví vážnou psychomotorickou retardací a její rodina není schopná nákladné rehabilitace financovat.

Foto: LA GALLERY NOVESTA/ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Půvaby a sex appeal opět pomáhalyPůvaby a sex appeal opět pomáhalyPůvaby a sex appeal opět pomáhalyPůvaby a sex appeal opět pomáhalyPůvaby a sex appeal opět pomáhalyPůvaby a sex appeal opět pomáhaly
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid