AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Recept na krásu a mladost? Plameny ohně! - Novinky ve světě erotiky

Recept na krásu a mladost? Plameny ohně!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Recept na krásu a mladost? Plameny ohně!
Recept na krásu a mladost? Plameny ohně!
25.03. 2013
V honbě za krásou a mládím jsou ženy ochotné podstoupit v kosmetických salonech ledacos. Nejnovějším hitem ve zkrášlování je nyní použití ohně, rozšířené hlavně v Číně.

Při kúře zvané Huo Liao se využívá otevřený plamen, který údajně slouží k buněčné regeneraci a celkovému omlazení pleti. Samozřejmě oheň slouží primárně k tomu, aby se kůže prohřála. Nebezpečně vyhlížející procedura spočívá v tom, že se namočí ručník do alkoholu a speciálního tajného roztoku, následně se položí na problematické partie těla, včetně zad, nohou či obličeje a na několik sekund zapálí. Tato metoda dokáže údajně vyřešit problém s povislou, unavenou a vrásčitou pletí, jak uvádí Daily Mail. Časem by se tímto způsobem údajně mohla začít léčit například obezita nebo dokonce nachlazení. Teplo totiž může rozproudit adrenalin, který podpoří chemické procesy v těle a tím pomůže lepší funkci trávení nebo zrychlení metabolismu.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid