AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Recept na štěstí? Sex! - Novinky ve světě erotiky

Recept na štěstí? Sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Recept na štěstí? Sex!
Recept na štěstí? Sex!
07.11. 2011
Vědci z londýnské School of Economics provedli náročný výzkum u pětačtyřiceti tisíc lidí, aby zjistili, kdy se cítí být nejšťastnějšími. A výsledek? Ten nikoho moc nepřekvapí. Nejšťastnější jsou totiž lidé při sexu![/b
Doktor George MacKerron z London School of Economics zadal čtyřiceti pěti tisícům dobrovolníků jednoduchý úkol. Až pětkrát denně zaznamenejte svou pozici, činnost a stav radosti. Když pak vědci vyhodnotili tři miliony dat, výsledek byl jasný. Z analýzy vyplynulo, že nejvíce radosti a nejčastěji produkoval právě sex. »Třeba v dubnu jsme letos měli v Británii hodně volna a tento měsíc byl měsícem s vyšší mírou štěstí. A vůbec nejlepší to byl v týdnu s královskou svatbou s vrcholem právě v den, kdy si William vzal Kate,« tvrdí doktor MacKerron.
Obrázky ke článku
Recept na štěstí? Sex!Recept na štěstí? Sex!Recept na štěstí? Sex!Recept na štěstí? Sex!Recept na štěstí? Sex!Recept na štěstí? Sex!
Diskuze k článku  Recept na štěstí? Sex!
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid