AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Rekordní masírování po thajsku... - Novinky ve světě erotiky

Rekordní masírování po thajsku...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Rekordní masírování po thajsku...
Rekordní masírování po thajsku...
05.09. 2012
Thajsko je dlouho známé jako světová masérská velmoc. A nyní to potvrdil i rekord, který bude zapsán do Guinnessovy knihy poté, co se v Bangkoku sešlo 641 terapeutů masírujících simultánně po dobu 12 minut 641 lidí. Akci zorganizovalo thajské ministerstvo zdravotnictví, aby tak propagovalo masérské umění a lázeňství této jihoasijské země, napsala agentura AP.
Thajští maséři více než dvojnásobně překonali dosavadní rekord, který v roce 2010 ustavilo 263 masérů masírujících klienty pět minut v Austrálii. »Bylo to snadné, protože tohle děláme jako živobytí každodenně,« řekla třiapadesátiletá Čajanan Čanvuttisavanová, která se jako jedna z převážně ženské masérské masy překonání rekordu účastnila. »Jsem hrdá na svou profesi. Nikdy bych si nepomyslela, že dostaneme šanci na takovéhle uznání.«
Ačkoli jsou některé z thajských masážních salonů tradičně jen zástěrkou pro poskytování sexuálních služeb, mnoho dalších poskytuje skutečné masáže sahající od aromaterapie přes masáže nohou až po tradiční thajské masáže, které trvají dvě hodiny.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid