AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Revoluční novinka! Prádlo proti erekci... - Novinky ve světě erotiky

Revoluční novinka! Prádlo proti erekci...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Revoluční novinka! Prádlo proti erekci...
Revoluční novinka! Prádlo proti erekci...
21.10. 2014
Také se vám to někdy stalo, pánové? Postavil se vám tehdy, když neměl, a byla z toho ostuda, protože to nešlo přehlédnout? Nyní může být vašim trablům učiněna definitivní přítrž !

S nápadem přišel ruský vědec Lev Bežik. Sám s tím zjevně má zkušenosti, a navíc se ohání především mladou generací mužů, pro kterou je to na běžném pořádku. Pro všechny, kteří by si přáli erekci co nejlépe maskovat připravil speciální spodní prádlo, jež skryje i nadprůměrné »postavení« v rozkroku. Funguje na bázi spodního prádla spandex, jež silně stahuje a formuje tělo.

Speciální kapsa v přední části je vyplněna polyuretanem, který zajistí dostatek prostoru pro erekci, ale zvenčí ji formuje tak, že vlastně není vidět. A to není vše! Trapnosti budou učiněny meze i na koupalištích - spodní prádlo je totiž údajně vhodné i pod plavky.

»Nikdo se nedozví o vaší tajné touze,« láká Lev Bežik na svůj vynález. A připojuje další přednost: prádlo e může »šiknout« i homosexuálům, a to zvláště v homofobním Rusku. Projev náklonnosti ke stejnému pohlaví tam postihují nejen zákony, ale i veřejnost, reagující opovržením i ranami pěstmi, jak bývá u horkých hlav v této zemi zvykem…
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid