AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Richard Sacher pokřtil román Trojka striptýzem - Novinky ve světě erotiky

Richard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Richard Sacher pokřtil román Trojka striptýzem
Richard Sacher pokřtil román Trojka striptýzem
25.11. 2013
Už dva křty svojí desáté knihy Trojka uspořádal zpívající spisovatel Richard Sacher, který rozhodně není žádný troškař. První akce se uskutečnila v brněnském klubu Ponrepo, druhá v pražském karaoke baru Jampadampa. Součástí obou mejdanů, jichž se zúčastnili nejen autorovi přátelé, ale také veřejnost, byla spontánní erotická show. Jedním z aktérů byl pokaždé Sacher!

Eroticko-psychologický román Trojka, který vypráví o kamarádsko-sexuálním vztahu tří mladých lidí, v Brně pokřtili vítěz reality show Big Brother a tvář limonády Water of Love David Šrek Šín, houslistka Ilona Stryová a herečka Šárka Ullrichová, známá ze seriálu Ulice. Krátce poté začal Richard Sacher zpívat song Byl to sen. Asi po minutě a půl vtrhly na pódium tři dívky v plavkách a zpívajícího spisovatele svlékly téměř donaha, tudíž se v závěru písně klaněl publiku pouze v elastických boxerkách…
V Praze se kmotry čtivého dílka, které vydalo nakladatelství Omega, stali opět David Šrek Šín a Šárka Ullrichová. Přibyla k nim herečka Aneta Krejčíková, jež se proslavila například svlékací scénou ve filmu Poupata. Během následujícího programu, jehož součástí byla i karaoke show, se na pódiu objevil tanvaldský striptér Orlin. Tento tanečně nadaný mladý muž nečekaně vyzval ke spolupráci náhodně vybranou dívku z publika a také Richarda, který nezůstal nic dlužný svojí pověsti nespoutaného šoumena. Poté, co si nechal vysvléct tričko, začal z legrace imitovat sex ve třech. To se mu dařilo na výbornou. Celkový dojem kazila pouze skutečnost, že dívka zůstala po celou dobu oděná od hlavy až k patě. Většina mužů si tedy – na rozdíl od žen – na své nepřišla.

»Velmi mě těší skutečnost, že Trojka se krátce po vydání stala třetí nejprodávanější českou knihou v síti Knihy Dobrovský. Porazili mě pouze pánové Viewegh a Svěrák. A ještě více mě nadchnul fakt, že mi několik žen z celé republiky napsalo, že se jim moje kniha četla mnohem lépe než světový bestseller Padesát odstínů šedi,« pochlubil se vlastním peřím Richard Sacher, jemuž přišla do klubu Jampadampa zapět jeho oblíbená zpěvačka Ina Urbanová, která v minulosti účinkovala s orchestrem Felixe Slováčka a také vyhrála mezinárodní festival v polských Sopotech. V posledních letech zazářila v muzikálech Vlasy a Tajemství a rovněž ve filmu Kvaska, nejvíce však vystupuje se svojí doprovodnou kapelou Ina Urbanová Band. V Jampadampa skvěle vystřihla písně Nejsme svatí a Milování za svítání. Druhou z nich si vypůjčila od své slavnější kolegyně Jany Kratochvílové.

Foto: Petr Bureš, Miroslav Malec a Vilém Kalina
Obrázky ke článku
Richard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemRichard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemRichard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemRichard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemRichard Sacher pokřtil román Trojka striptýzemRichard Sacher pokřtil román Trojka striptýzem
knihu už mám doma
   Dneska jsem si knihu koupila v prodejně Knihy Dobrovský v Brně a začala jsem jí číst, zatím super!

zajimave cteni
   Celkem příspěvků: 2, poslední: 26.11.2013 02:52
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid