AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Rihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druhá - Novinky ve světě erotiky

Rihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druházpět

tisk TISK     email POSLAT
Rihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druhá
Rihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druhá
03.01. 2012
Přelom století bývá tradičně ve znamení anket. Například vlivný americký list Advertising Age (AA), specializující se na reklamu, vyhlašoval nejvíce sexy fotky roku 2011. A královnou se stala populární zpěvačka Rihanna, která v uplynulém roce pózovala pro Armaniho »tak sexy, jak to umí jen ona«, jak se píše v AA. »Nikdy nevypadala lépe,« dodávají autoři ankety, kteří třiadvacetiletou ďáblici zařadili i před supermodelku Mirandu Kerrovou. Ta v uplynulém roce krátce po porodu syna Flynna zvládla nafotit kampaň pro Victoria’s Secret a bylo až s podivem, jak rychle dokázala osmadvacetiletá »mamina« obnovit své dokonalé křivky.
Zbývá dodat, že třetí místo obsadila modelka Kate Mossová, která tak neobhájila prvenství z roku 2010, a »brambory« brala brazilská »šelma« Gisele Bündchenová.
Obrázky ke článku
Rihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druháRihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druháRihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druháRihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druháRihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druháRihanna byla nejvíce sexy, Miranda Kerrová druhá
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid