AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Rihanna: Sex v posteli je nuda! - Novinky ve světě erotiky

Rihanna: Sex v posteli je nuda!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Rihanna: Sex v posteli je nuda!
Rihanna: Sex v posteli je nuda!
14.04. 2010

Americká zpěvačka Rihanna se netají svým vztahem k sexu i tím, jak ráda chodí po celém svém domě nahá. Nyní prozradila další pikantní detaily ze svého soukromí.

"Sex v posteli mě nebaví. To je dobré tak maximálně pro staré manžele, kteří jsou líní a už se nechtějí namáhat," svěřila se sexy interpretka. "Aby byl sex žhavý a bavil mě, musí v něm být něco překvapivého a nového. Milování na netradičních místech s netradičním průběhem je přesně tím, co mým ráda," dodala Rihanna.

Inu, něco na tom bude...

Štítky
zpěvačka
Obrázky ke článku
Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!Rihanna: Sex v posteli je nuda!
Diskuze k článku  Rihanna: Sex v posteli je nuda!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid