AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Rizika orálního sexu - Novinky ve světě erotiky

Rizika orálního sexuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Rizika orálního sexu
Rizika orálního sexu
17.02. 2021
Orální sex patří mezi nejoblíbenější milostné praktiky milenců. Pokud jej poskytujete muži, který má pohlavně přenosnou chorobu (chlamydie, kapavku, virus HPV či HIV), riskujete, že se nakazíte. Nezáleží na tom, zda mlíčí spolknete nebo rychle vyplivnete, v takovém případě stačí, že se dostalo do úst.
Jen pro upřesnění, orální sex třeba takovou rakovinu krku (orofaryngeální karcinom) sám o sobě nezpůsobuje, nicméně lidský papilomavirus (HPV) ano. Číhá v krku a při sexu může dojít k přenosu. Nicméně za předpokladu, že je partner zdravý, existuje jen velmi málo potencionálních rizik. Jedním z nich je však alergie.


Za normálních okolností se tvoří okolo 1500 spermií za sekundu, což za den dělá několik milionů
Alergická reakce
Tady nejde o pouhou antipatii nebo rozmar. Alergie na ejakulát, respektive na bílkovinu v něm obsaženou, byla vědecky poprvé popsána v roce 1967. Projevuje se svěděním a pálením v místě kontaktu ejakulátu s kůží nebo sliznicí. Běžný je i otok a zarudnutí postiženého místa. V některých vážnějších případech se objevuje ztížené dýchání a pálení očí. Setkat se lze i s problémy s trávením, za které však nemůže bílkovina, ale pro změnu nesnášenlivost fruktózy. Pak je kontakt s ejakulátem a jeho polykání rizikové.
A nutno podotknout, že ženy trpící touto alergií mají problém s otěhotněním, neboť jejich tělo partnerův semenný dar odmítá. Dobrou zprávou je, že pokud vás alergie nesužuje – a za dobrý zdravotní stav partnera dáte ruku do ohně, není se čeho bát.
Ztloustnete?
V šokující knize receptů od Paula Photenhauera, který tvrdí, že sperma je nejen výživné, ale také má skvělou konzistenci a unikátní vlastnosti vhodné k vaření, se dočtete, že se ejakulát může přidat do krémových palačinek i zákusků z čokolády. Tenhle kulinářský dobrodruh své příznivce vybízí, aby pánský materiál sbírali z pokud možno důvěryhodných zdrojů a sem tam si z něj připravili něco dobrého.
Obrázky ke článku
Rizika orálního sexuRizika orálního sexuRizika orálního sexu
Diskuze k článku  Rizika orálního sexu
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid