AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Roadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáhá - Novinky ve světě erotiky

Roadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáházpět

tisk TISK     email POSLAT
Roadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáhá
Roadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáhá
02.02. 2016
Děti v dětských domovech mají často o skutečném životě za jejich branami jen zkreslené představy a jejich vstup do reálného života tak nemusí být vždy růžový. Po odchodu se většinou nedokáží osamostatnit a postupem času se ocitají na psychickém dně, bez domova a bez zaměstnání. Nevědí, na koho se obrátit a kdo jim je ochoten poskytnout pomocnou ruku.
Jejich cesta za seberealizací a osamostatněním se, však nemusí být trnitá. Stačí jen dostatečná informovanost a pomocná ruka, kterou k dětem bez rodinného zázemí vztahuje i nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s., jež v dětech rozvíjí dovednosti a umožňuje jim najít si a udržet povolání, ve kterém mohou dát společnosti to nejlepší, co v nich je.


Za tímto účelem obecně prospěšná společnost také přichází s unikátním projektem Roadshow s Veronikou, jehož patronkou není nikdo jiný než modelka Veronika Kašáková. Veřejně známá osobnost, jejíž cesta na vrchol také nebyla žádným peříčkem. I ona často vzpomíná na roky strávené v dětském domově a nejistotách, které se jí zmocnily po jeho opuštění. Proto se také rozhodla veřejně promluvit a upozornit děti z dětských domovů na realitu, která je venku čeká. Vzbudit v nich zájem a touhu se připravit na odchod z dětského domova a prožít plnohodnotný život.

V rámci Roadshow s Veronikou aneb Mise naděje pro děti z dětských domovů, Veronika v průběhu 3 let navštíví více než 140 domovů, ve kterých bude během interaktivních seminářů s dětmi besedovat o jejich budoucnosti a všem, co je čeká.

»Před každou přednáškou v DD jsem nervózní, každá skupina dětí je jiná. Děti jsou plné bolístek, jedno odpoledne probrečíme, druhé se smějeme, ne vždy se mi děti otevřou, je to velice emoční, ale zároveň i vzdělávací. Děti dostanou informace spojené s povinnostmi po odchodu z DD, bavíme se o jejich snech, odpouštíme sami sobě, rodičům i pedagogům, mluvíme i o svém strachu, hrajeme si na kouzelníky, tvoříme budoucnost…po celém dni jsem plná emocí a zároveň vyčerpaná, tohle je totiž to, proč tu jsem já, musím jim říct, jak to v životě chodí. Jsem jedna z nich, jen jsem starší a zkušenější a já sama bych byla ráda, kdyby mi při mém odchodu někdo poradil a nasměroval,« přiznává s dojetím půvabná modelka a patronka mise Veronika Kašáková. »Děti mi píšou a jsem šťastná, když jim mohu pomoci,« dodává.
Obrázky ke článku
Roadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáháRoadshow s Veronikou. Krásná modelka pomáhá
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid