AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
queens_150_150

Rok 2012: s porody se roztrhl pytel! - Novinky ve světě erotiky

Rok 2012: s porody se roztrhl pytel!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Rok 2012: s porody se roztrhl pytel!
Rok 2012: s porody se roztrhl pytel!
27.12. 2012
Rok 2012 byl na miminka známých maminek a tatínků jak u nás, tak i v zahraničí nebývale bohatý.

V lednu porodila půvabná herečka Jitka Čvančarová svému manželovi Petru Čadkovi dceru Elenu Emilii, v březnu modelka Vlaďka Erbová fotbalistovi Tomáši Řepkovi syna Marcuse, v květnu modelka Lucie Váchová-Křížková svému choti Davidu Křížkovi syna Davida a v říjnu topmodelka Simona Krainová oslavila s Karlem Vágnerem narození společného syna Bruna. Druhého dítěte se pak dočkala například zpěvačka Ilona Csáková, která se v září s partnerem Radkem Vonešem radovala ze syna Dominika, či modelka a dýdžejka Michaela Salačová, jež má od října syna Damiena.

Možná nejzajímavější je, že se znovu stal otcem i Petr Janda. Frontman kapely Olympic zažil tento pocit již popáté! Jeho partnerka Alice mu 28. května 2012 porodila v pořadí čtvrtou dcerku Rozárku. A podobně produktivní je v otcovské roli i lídr skupiny Kabát a muzikálový zpěvák Pepa Vojtek, jemuž manželka Johanka přivedla na svět syna Adama (24. srpna 2012). Je to již jeho čtvrté dítě (a třetí syn), přičemž každé má s jinou partnerkou! Nevídaná bilance…

A co zahraniční maminky a tatínkové? Výčet je rovněž bohatý. Od zpěvačky Beyoncé Knowles (dcera Blue Ivy, leden 2012), přes herce Bruce Willise (dcera Mabel Ray, duben 2012) až po například zpěváka Robbieho Williamse (dcera Theodora Rose, září 2012).
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid