AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Rok 2015 ve znamení slavných svateb - Novinky ve světě erotiky

Rok 2015 ve znamení slavných svatebzpět

tisk TISK     email POSLAT
Rok 2015 ve znamení slavných svateb
Rok 2015 ve znamení slavných svateb
29.12. 2015
Rok 2015 končí, nastává doba rekapitulace. V tomto kalendářním roce do toho »praštila« celá řada známých osobností.

Tenista Tomáš Berdych řekl své »ano« modelce Ester Sátorové, a aby toho ve světě bílého sportu nebylo málo, podruhé se oženil tenista Lukáš Rosol, který si vzal moderátorku Michaelu Ochotskou. Pár se zasnoubil již před dvěma lety, ale svatbu posunul kvůli narození syna, který přišel na svět loni v lednu. Dokonce potřetí se vdávala třiačtyřicetiletá Vendula Svobodová, která si v utajovaném obřadě na zahradě svého domu tentokrát vzala o šestnáct let mladšího partnera Josefa Pizingera.

Utajená byla i únorová svatba slavného amerického herce Johnnyho Deppa, který si vzal o 23 let mladší herečku Amber Heardovou, jež otevřeně hlásá, že je bisexuálkou. A překvapivě bez nějakého vytrubování médiím se Ornella Štiková konečně stala paní Koktovou. Svatební hostinu s podnikatelem Josefem Koktou sice měli v luxusní restauraci, ale bez jakékoli pompéznosti.
Velmi zajímavý příběh souvisí se svatbou zpěvačky Geri Halliwellové a závodníka formule 1 Christiana Hornera. Kvůli ex-Spice pilot opustil manželku, která mu jen pár měsíců předtím porodila dceru, a po ani ne ročním vztahu už letos v květnu Geri vedla k oltáři její devítiletá dcera z předchozího vztahu.

Neméně interesantně zní případ známé »střídačky« partnerů Cameron Diazové. Třiačtyřicetiletá herečka téměř v každém rozhovoru mluvila o své promiskuitě i o tom, že po svatbě netouží. Až letos stanula před oltářem a vzala si člena kapely Good Charlotte Benjiho Maddena.

A štěstí konečně našla i věčná smolařka v lásce Jennifer Anistonová, která si v srpnu po tříletém zasnoubení vzala hereckého kolegu Justina Therouxe.
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid