AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Romana Pavelková nafotila nové sexy fotky - Novinky ve světě erotiky

Romana Pavelková nafotila nové sexy fotkyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Romana Pavelková nafotila nové sexy fotky
Romana Pavelková nafotila nové sexy fotky
01.06. 2010

Finalistka Miss ČR a jedna z nejžádanějších českých modelek Romana Pavelková konečně nafotila sérii sexy fotek, kterými by se mohla prezentovat i se svou novou image.

Bývalá blondýnka, která se proslavila mj. plastickou operací prsou, se nechala obarvit na zrzavo. Asi pod vědomím toho, že zrzky patří mezi nejlepší milovnice (což ukázaly průzkumy) - ale každopádně jí to moc sluší a je ještě rajcovnější než kdykoli předtím.

Smyslné fotky s ní nafotil jeden z předních fotografů Filip Matušinský a o Romaninu vizáž se postarala vizážistka Kamila Šimánková. No a sami musíte uznat, že dílo se povedlo!

Obrázky ke článku
Romana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotkyRomana Pavelková nafotila nové sexy fotky
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid