AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Romantika během koncertu Beyoncé! - Novinky ve světě erotiky

Romantika během koncertu Beyoncé!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Romantika během koncertu Beyoncé!
Romantika během koncertu Beyoncé!
14.07. 2009
Tak to je Romantika! Známá a populární zpěvačka Beyoncé přerušila svůj koncert v Center Sunrise na Floridě kvůli žádosti o ruku.

Sedmadvacetiletá interpretka umožnila fanouškovi, aby vskutku originálním způsobem požádal svou přítelkyni o ruku. Uprostřed písně Single Ladies (Put A Ring On It), tedy "Svobodné dámy - na to vsaďte prsten" dala mikrofon muži jménem Lindell a ten svou vyvolenou šokoval žádostí o ruku. Dívka reagovala za potlesku davu souhlasně a svého nastávajícího sladce objala...
Obrázky ke článku
Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!Romantika během koncertu Beyoncé!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid