AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů! - Novinky ve světě erotiky

Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!
Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!
13.07. 2010

Už jsme vás informovali o tom, že fotbalista Cristiano Ronaldo má dítě s nejmenovanou ženou. Od ní ho nyní vykoupil a bude svoji ratolest vychovávat sám.

Aby se nikdo nedozvěděl o tom, jak a proč si pořídil dítě u náhradní matky, vyplatil jí za mlčenlivost deset milionů liber, asi 312 milionů korun. "Byl to nejdražší den mého života," svěřil se portugalský metrosexuál, který jinak v žádném případě nešetří na módě a dalších věcech, které ho dělají ještě přitažlivějším pro ženy.

To, že má syna, oznámil záložník Realu Madrid před deseti dny na svém profilu na společenské síti Facebook. Zdědí po něm fotbalové vlohy...?

Obrázky ke článku
Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!Ronaldo zaplatil za mlčenlivost o sexu 312 milionů!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid