AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným! - Novinky ve světě erotiky

Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!
Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!
15.04. 2011
Snoubenka fotbalisty Cristiana Ronalda Irina Shayk je známá tím, že se před kamerou nebo fotoaparátem nestydí. To potvrzuje i na počátku jara.

Svůdná ruská topmodelka nafotila hodně odvážnou reklamní kampaň pro španělskou značku Xti. Štíhlá krasavice s výstavními mírami 87-60-88 laškuje s pohledným modelem Arthurem Salesem a jde jim to dohromady skvěle! Ronaldo ale žárlit nemusí. Vždyť sama Irina tvrdí, že je do portugalského fotbalisty bezmezně zamilovaná, a údajně spolu čekají i dítě. Pokud to je pravda, tak vřele blahopřejeme!

Obrázky ke článku
Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!Ronaldova přítelkyně Irina Shayk dováděla s jiným!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid