AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Rozina z Ulice Anna Kadeřávková vyrazila s přítelem - Novinky ve světě erotiky

Rozina z Ulice Anna Kadeřávková vyrazila s přítelem zpět

tisk TISK     email POSLAT
Rozina z Ulice Anna Kadeřávková vyrazila s přítelem
Rozina z Ulice Anna Kadeřávková vyrazila s přítelem
18.03. 2018
Herečka a poslední dobou čím dál oblíbenější influencerka Anička Kadeřávková vyrazila nedávno na křest charitativního kalendáře, který nafotili herec Hynek Čermák a moderátorka Eva Perkausová. Kalendář pro výrobce těch nejkvalitnějších a oceňovaných uzenin, firmu LE & CO, každý rok fotí známé osobnosti a na jeho křtu je pak věnována sympatická částka na charitativní účely.

Letos šlo o rovných 100 tisíc korun Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který pracuje na projektu stavby domu u motolské nemocnice, v němž by dočasně mohly bydlet rodiny dětí dlouhodobě hospitalizovaných právě v této nemocnici. »Je to hezká myšlenka, přejeme nadaci, ať se jí daří,« podpořila projekt herečka, kterou na křest doprovodil přítel, herec a moderátor Johan Mádr.

Anna také před časem společně s dalšími herci, kteří se na akci objevili, natočila video, které má dostat mladé lidi blíže k historii a českým památkám. »Bylo to skvělý natáčení. Dost jsme se u toho nasmáli a užili jsme si to,« napsala o klipu herečka. Stejně jako Jan Komínek nebo Denisa Pfauserová mají i další mladí herci svoje »klipy«, jimiž lákají každý na jeden z významných hradů a zámků v Čechách.

Na křtu kalendáře Leco ovšem přítomní nikoho nikam nelákali, ale naopak zlákáni byli, a to k rautu plnému šunkových pochoutek. »Šunkou můžete jedině potěšit a tahle splňuje očekávání labužníků na naprosté maximum,« nechal se zlákat i moderátor akce Mirek Šimůnek.

Foto: Leco
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid