AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

RTL: Tříprsá žena je podvodnice! - Novinky ve světě erotiky

RTL: Tříprsá žena je podvodnice!zpět

tisk TISK     email POSLAT
RTL: Tříprsá žena je podvodnice!
RTL: Tříprsá žena je podvodnice!
06.03. 2015
O případu jednadvacetileté Alishy Hessler alias Jasmine Tridevil, jak zní její umělecké jméno, jsme vás již informovali. Bylo to něco tak neuvěřitelného a bizarního, že se nám tomu až nechtělo uvěřit. Skutečnost je však prý jiná. Jedná se o podvod. A tak trochu i o skandál.

Mladá dívka údajně tak moc toužila stát se slavnou, že si nechala voperovat mezi vlastní prsy implantát, aby měla na hrudi tři ňadra. Odůvodňovala to různě: jednou, že se jí to líbí, podruhé, že se chce znelíbit mužům, kteří jí přijdou povrchní. Každopádně však z ní měla bizarní úprava učinit hvězdu MTV. Jenže Jasmine je podle reportérů podvodnice. Termokamera totiž dokázala, že prostřední prs je jen protézou, kterou si dívka mezi vlastní ňadra vkládá.

Jak se to celé dá zjistit? Když němečtí reportéři zabrali Alishu, chcete-li Jasmine, pomocí této kamery, která zobrazuje živočišné teplo, jevilo se prostřední prso jako neživý objekt. Záběry pak RTL vyvěsila na své internetové stránce a jasně tam dokázala, že se jedná o podvrh. »Máme tady důkaz, že Tridevilová je lhářka a její prso je umělé,« uvedl reportér Hans Hübner.

A reakce excentrické dívky? »Je mi jedno, kdo si co myslí. Moje třetí prso je pravé,« tvrdí. Třeba by to mohl vyzkoušet nějaký muž a pak o tom referovat bulvár, že…?
Obrázky ke článku
RTL: Tříprsá žena je podvodnice!RTL: Tříprsá žena je podvodnice!RTL: Tříprsá žena je podvodnice!RTL: Tříprsá žena je podvodnice!RTL: Tříprsá žena je podvodnice!RTL: Tříprsá žena je podvodnice!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid