AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

S prsama se letos roztrhl pytel aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější! - Novinky ve světě erotiky

S prsama se letos roztrhl pytel aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější! zpět

tisk TISK     email POSLAT
S prsama se letos roztrhl pytel aneb  Krásná Budková chce být ještě krásnější!
S prsama se letos roztrhl pytel aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější!
24.09. 2015
Je štíhlá, krásná, byla vicemiss, ale se svým zevnějškem stejně není úplně spokojená. Leckdo si může říct, že je to rouhání, ale pocit krásy je subjektivní věc a kdo zná ženy, ví, že bruneta chce být blondýnou, dlouhovláska chce krátké vlasy, štíhlá chce přibrat, baculatá chce zhubnout, no a Tereza Budková chce větší prsa.

Naštěstí pro všechna tato přání existuje řešení, a to i v případě Terezy, která se na konci podzimu chystá navštívit kliniku plastické chirurgie Esthé. »O tom že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,« stěžovala si Tereza Budková.

Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky Esthé. Společně proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a zároveň, který k ní bude nejvíce sedět. Už teď ale Tereza ví, že nechce radikální změnu. »Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,« řekla s rozmyslem Tereza. Kliniku Esthé si prý vybrala hlavně kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. »Viděla jsem několik výsledků práce MUDr. Karla Urbana a vlastně na základě toho jsem se rozhodla. Jsem přesvědčená, že klinika Esthé patří ke špičce v tomto oboru u nás a plně jim důvěřuji,« a natěšeně přemýšlela, jaké to bude, až pozná výsledek práce MUDr. Urbana na vlastní kůži.

www.esthe-plastika.cz
Foto: Esthé + archiv T. Budkové
Obrázky ke článku
S prsama se letos roztrhl pytel aneb  Krásná Budková chce být ještě krásnější! S prsama se letos roztrhl pytel aneb  Krásná Budková chce být ještě krásnější!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid