AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

S těhotnými celebritami se roztrhl pytel! - Novinky ve světě erotiky

S těhotnými celebritami se roztrhl pytel!zpět

tisk TISK     email POSLAT
S těhotnými celebritami se roztrhl pytel!
S těhotnými celebritami se roztrhl pytel!
15.08. 2011
V Hollywoodu se s potomky známých hereček roztrhl pytel. Maminkou se aktuálně stanou hned dvě populární krásky: jednak Jennifer Anistonová a jednak Hilary Duffová.
Pro Anistonovou, známou především jako Rachel za seriálu Přátelé, je to velká událost. Herečka, která se proslavila i nepovedeným manželstvím s Bradem Pittem, čeká první dítě v42 letech! Pitt ji kdysi odkopl kvůli Angelině Jolieové, a tak dlouho čekala na svůj zářný životní okamžik: teď jej našla spolu se současným partnerem, scénáristou Justinem Therouxem (39).
To multifunkční kráska Hilary Duffová bude maminkou již ve třiadvaceti! Hollywoodská herečka, módní návrhářka, textařka a zpěvačka, která vydala několik úspěšných alb, čeká svého prvního potomka s manželem Mikem Comriem. Populární blondýna, známá především z romantických komedií (Pan Božský, Dvanáct do tuctu, Italské prázdniny), s třicetiletým hokejistou minulý týden oslavila první výročí svatby. »Za svého prvního prcka jsem nesmírně šťastná a jsem připravena začít novou kapitolu svého života,« prohlásila Hilary na svých stránkách.

Obrázky ke článku
S těhotnými celebritami se roztrhl pytel!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid