AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

S Terezou Chlebovskou v posteli - Novinky ve světě erotiky

S Terezou Chlebovskou v postelizpět

tisk TISK     email POSLAT
S Terezou Chlebovskou v posteli
S Terezou Chlebovskou v posteli
02.01. 2014
Česká Miss 2012, modelka a moderátorka Ligy Mistrů Tereza Chlebovská nafotila v barrandovských ateliérech kolekci neskutečně svůdných fotek. Autorem je americký fotograf Matthew Dols, který mimo jiné učí fotografii na univerzitě v Abu-Dabi a Dubaji.

»Tereza není prvoplánově krásná, její skutečnou krásu neuvidíte na první pohled. Má v sobě daleko víc. Velká profesionálka, která je před objektivem jako doma. To přece musí bavit každého fotografa. A i když se odmítala svléknout, na snímcích působí neskonale svůdně,« říká Matthew Dols, který Terezu sledoval už od jejího získání korunky a o spolupráci s ní měl od začátku jasno.

Koncept jeho fotografií tak ukazuje smyslnost ženy jako takové, současně ale nechává prostor pro fantazii. Přední česká vizážistka Hanoa Moa, která se postarala o make-up, vlasy i finální styling, měla za úkol Terezu nalíčit do přírodních odstínů a učesat tak, aby působila co nejvíc přirozeně.

»Překvapilo mě, že si mě na focení vyhlédl americký fotograf, ale zároveň mě potěšilo, že o mně někdo ví i ve světě, nejen v Česku J. Matthew je skvělý fotograf a na začátku mi řekl, že pokud při focení nebude mluvit, znamená
to, že všechno dělám dobře a on nemá jediný důvod do focení zasahovat. Během focení pak bylo v ateliéru tak hrobové ticho, že jsem ho musela poprosit aspoň o podkresovou hudbu,«
komentuje Tereza vznik svůdných fotografií,
které zařadí i do svého modelingového booku.

Foto: Herminapress a archiv Tereza Chlebovská
Diskuze k článku  S Terezou Chlebovskou v posteli
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid