AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
satine150x150

Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada! - Novinky ve světě erotiky

Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!
Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!
02.08. 2016
Pamatujete si ještě na zpěvačku Samanthu Fox? V 80. letech byla spolu se Sabrinou a Sandrou sex symbolem tehdejší mladé generace. A její vzdychání při songu Touch Me (Dotýkej se mě) vzrušuje dnešní čtyřicátníky ještě dnes. Ale co ona sama v dnešní době?

Vězte, že ač je Samanthě Fox padesát let, má stále prvotřídní postavu. Prostě »milfka« k sežrání. A je si toho náležitě vědoma. Podle svých slov má stejné křivky, jako když bývala mladá. A kdyby nyní dostala nabídku pózovat časopis Playboy, neváhala by ani minutu a nafotila by odhalené snímky, nad kterými by všichni muži slintali. Jako tehdy...

Jenže pozor, milí pánové! Zpěvačka není na chlapy, žije lesbickým životem. Poté, co loni zemřela na rakovinu její dlouholetá partnerka Myra Strattonová, skončila nyní v náruči Lindy Brigitte Olsenové (42) z Norska. »Jsme velmi šťastné, ale náš vztah je teprve v začátcích,« komentovala to Samantha Fox. Tak uvidíme, jak vše dopadne...
Obrázky ke článku
Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!Samantha Fox: Jsem sexy jako zamlada!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid