AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou! - Novinky ve světě erotiky

Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!
Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!
04.10. 2013
Obě jsou stejné a přece je každá jiná. Jedna má vlasy dlouhé a mezírku mezi zuby, druhá má vlasy krátké a honosí se titulem Česká Miss 2013. Jedna je Jana a druhá Gábina, obě Kratochvílové. Jsou sestry a na obě je opravdu krásný pohled. Jana už je maminkou, ale i přesto si na Gábinu dokáže udělat vždycky čas. Proto neváhala, když jí Gábina sdělila, že si spolu půjdou nechat vybělit své široké úsměvy.

»To, že jsme do toho šly společně, je skvělá výzva! Alespoň se budeme vzájemně podporovat a hlídat při dodržování diety, kterou je důležité po bělení nezanedbat. Vyřadit z jídelníčku všechny barevné dobroty, to chce opravdu výdrž a disciplínu,« řekla Jana Kratochvílová, sestra a zároveň nejlepší přítelkyně Gabriely Kratochvílové.

Blíží se celosvětová soutěž Miss Universe, která se bude konat již na začátku listopadu a na kterou se Gábina připravuje. Díky krátkému sestřihu více vynikne její krásný obličej, a tak nechce dát porotcům žádný důvod k nespokojenosti. Gabriela má krásný široký úsměv, který je opravdu nepřehlédnutelný, takže se nejprve musí postarat o to, aby byly zuby sněhobílé. Na posezení se svou sestrou Janou nad sklenkou vína nebo kafíčka teď tedy může na nějaký čas zapomenout.


Gábina se věnuje modelingu, takže je přirozené, že již před bělením byl její úsměv velmi udržovaný. Ovšem na soutěži celosvětového měřítka jsou nároky mnohem vyšší, a tak navštívila Stomatologické centrum Esthé Dent, kde jí zuby nejmodernějšími přístroji vybělili během necelých dvou hodin. Na chrup se dívkám před bělící procedurou podíval mladý sympatický doktor Jakub Kašpar. Finální podobu pak zubům dala hygienistka Klára Špoutilová, DiS., která má s péčí o chrup letité zkušenosti a na jejím křesle již usedlo mnoho našich modelek a VIP osobností. »Po bělení zubů je nutné držet tzv. bílou dietu, což znamená, že pacient nesmí pít ani jíst potraviny, které by mohly zbarvit zubní sklovinu. Jak dlouho vybělené zuby vydrží, je individuální,« vysvětlila Klára Špoutilová, která bělící proceduru prováděla.

Na kliniku Esthé Dent šly obě sestry společně. Jana Gábinu totiž přihlásila do soutěže o korunku České Miss, a tak si Gábina řekla, že sestře ukáže vše, co musí jako miss podstupovat. Samotné bělení nebylo nijak náročné, bolestivé nebo nepříjemné. Opravdové utrpení přišlo až ve chvíli, kdy sesedaly z křesla a dentální hygienistka jim sdělila, že musí na čas zapomenout na víno a kávu, které obě tolik milují, a vzdát se na čas i dalších barevných potravin. »Miluji dobrou černou kávu a červená vína, takže moje zuby dokáží ocenit tu změnu po vybělení. Nemůžu si to vynachválit, cítím se lépe a to je pro každou ženu důležité,« libovala si ve svém novém úsměvu Gábina.

Foto: Esthé Dent
Obrázky ke článku
Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!Samé zákazy pro Miss Gabrielu Kratochvílovou!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid