AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách! - Novinky ve světě erotiky

Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
04.12. 2011
Ve filipínské Manile se ze soboty na neděli konal slavnostní finálový večer 11. ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Earth. Novou Miss Earth 2011 se stala třiadvacetiletá Olga Ágava z Ekvadoru, která se pyšní mírami 87 - 61 - 92.

První Vicemiss a titul Miss Air si odváží dvaadvacetiletá brazilská kráska Driely Bennettone. Druhou Vicemiss s titulem Miss Water se stala Athena Mae Imperial z Filipín. Korunku Miss Fire vybojovala Caroline Medina z Venezuely. Do TOP 8 se probojovaly také krásky z Mexika, Zimbabwe, Bosny a Hercegoviny a Krymu.
O titul Miss Earth se letos ucházelo celkem 85 dívek z celého světa.

Kromě hlavních titulů byly vyhlášeny také další kategorie. Šárka Cojocarová si odváží titul best swimsuit - nejlepší postava v plavkách. »Jsem ráda, že jsem měla příležitost zúčastnit se této mezinárodní soutěže. Byla to pro mě nezapomenutelná zkušenost. Konkurence zde byla obrovská a proto mě titul best swimsuit potěšil. Poznala jsem zde navíc spoustu zajímavých lidí,« líčí Šárka.

Nejfotogeničtější Miss se stala reprezentantka Cherry Liu z Číny. Miss Talent se stala Dominique Mann z Jiřní Afriky. Ocenění za nejlepší kostým si odváží Tomoko Maeda z Japonska.
Obrázky ke článku
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid