AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách! - Novinky ve světě erotiky

Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
04.12. 2011
Ve filipínské Manile se ze soboty na neděli konal slavnostní finálový večer 11. ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Earth. Novou Miss Earth 2011 se stala třiadvacetiletá Olga Ágava z Ekvadoru, která se pyšní mírami 87 - 61 - 92.

První Vicemiss a titul Miss Air si odváží dvaadvacetiletá brazilská kráska Driely Bennettone. Druhou Vicemiss s titulem Miss Water se stala Athena Mae Imperial z Filipín. Korunku Miss Fire vybojovala Caroline Medina z Venezuely. Do TOP 8 se probojovaly také krásky z Mexika, Zimbabwe, Bosny a Hercegoviny a Krymu.
O titul Miss Earth se letos ucházelo celkem 85 dívek z celého světa.

Kromě hlavních titulů byly vyhlášeny také další kategorie. Šárka Cojocarová si odváží titul best swimsuit - nejlepší postava v plavkách. »Jsem ráda, že jsem měla příležitost zúčastnit se této mezinárodní soutěže. Byla to pro mě nezapomenutelná zkušenost. Konkurence zde byla obrovská a proto mě titul best swimsuit potěšil. Poznala jsem zde navíc spoustu zajímavých lidí,« líčí Šárka.

Nejfotogeničtější Miss se stala reprezentantka Cherry Liu z Číny. Miss Talent se stala Dominique Mann z Jiřní Afriky. Ocenění za nejlepší kostým si odváží Tomoko Maeda z Japonska.
Obrázky ke článku
Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!Šárka Cojocarová má nejlepší postavu v plavkách!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid