AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti - Novinky ve světě erotiky

Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednostizpět

tisk TISK     email POSLAT
Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti
Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti
20.02. 2015
V každém věku lze přece ještě jednou vykročit k novému štěstí, k novému úspěchu, prožívat svůj život aktivně a získat úplně nový životní pocit. I přesto, že ze všech stran je proklamováno mládí, modelky s číslem outfitů do velikosti 36, třeba perfektních 18 let a výškou nad 175 centimetrů. Jenže půvabné dámy nemusejí mít míry 90-60-90, mládí topmodelek ani peníze nejbohatších dam naší země. Důležité jsou jiné přednosti…

Právě o tom je soutěž Missis Models 2015, kterou pořádá druhým rokem Studio DL v čele s ředitelkou Dagmar Levstek. Jedná se o soutěž pro ženy nad 35 let (ano, všimněte si, horní hranice není stanovena!) a jejím mottem je styl, výjimečnost, dokonalost. Kompletní péče o ženu.

Na čtvrteční tiskové konferenci v Praze byl představen druhý ročník Missis Models 35+ vskutku pod mikroskopem. Po úspěchu z loňského roku se letos uskuteční hned pět castingů ve velkých městech (Praha, Brno, České Budějovice, Ostrava i Bratislava). Z každého z nich postoupí tři dámy do velkého finále, které se uskuteční 23. května 2015 a jeho moderátorem bude, podobně jako u všech castingů, Jan Havlovic.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid