AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti - Novinky ve světě erotiky

Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednostizpět

tisk TISK     email POSLAT
Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti
Šarmatní ženy 35+ ukážou své přednosti
20.02. 2015
V každém věku lze přece ještě jednou vykročit k novému štěstí, k novému úspěchu, prožívat svůj život aktivně a získat úplně nový životní pocit. I přesto, že ze všech stran je proklamováno mládí, modelky s číslem outfitů do velikosti 36, třeba perfektních 18 let a výškou nad 175 centimetrů. Jenže půvabné dámy nemusejí mít míry 90-60-90, mládí topmodelek ani peníze nejbohatších dam naší země. Důležité jsou jiné přednosti…

Právě o tom je soutěž Missis Models 2015, kterou pořádá druhým rokem Studio DL v čele s ředitelkou Dagmar Levstek. Jedná se o soutěž pro ženy nad 35 let (ano, všimněte si, horní hranice není stanovena!) a jejím mottem je styl, výjimečnost, dokonalost. Kompletní péče o ženu.

Na čtvrteční tiskové konferenci v Praze byl představen druhý ročník Missis Models 35+ vskutku pod mikroskopem. Po úspěchu z loňského roku se letos uskuteční hned pět castingů ve velkých městech (Praha, Brno, České Budějovice, Ostrava i Bratislava). Z každého z nich postoupí tři dámy do velkého finále, které se uskuteční 23. května 2015 a jeho moderátorem bude, podobně jako u všech castingů, Jan Havlovic.
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid