AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Šaty dělají člověka! - Novinky ve světě erotiky

Šaty dělají člověka!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šaty dělají člověka!
Šaty dělají člověka!
13.11. 2012
Mr. Czech Republic 2012 Milan Nevosad už dorazil v pořádku do Anglie na světovou soutěž. Na rozdíl od Českých Miss, které se účastní světových soutěží, nevezl kufry plné šatů, ale nalehko do světa také nevyrazil. Šatník účastníků soutěže Mr. World je pestrý, protože na dvoutýdenním soustředění, které předchází finále, je čeká vojenský výcvikový program boot camp, sportovní, ale i společenské akce. K povinné výbavě mladých mužů tedy patří také obleky od neformálního až po black tie. A k obleku v tomto ročním období patří také patřičný kabát a i pro muže spousta doplňků. Milan je na tuto příležitost skvěle připraven, na soutěž Mr. World ho oblékla firma Blažek, která je synonymem pro kvalitní pánskou formální módu.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Šaty dělají člověka!Šaty dělají člověka!Šaty dělají člověka!Šaty dělají člověka!Šaty dělají člověka!Šaty dělají člověka!
Diskuze k článku  Šaty dělají člověka!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid